Firma SKRAW-METAL jest na rynku od 2010 roku.  Specjalnością firmy jest wykonywanie usług w zakresie obróbki precyzyjnej CNC. Głównym celem firmy jest wykonywanie elementów o wysokim standardzie jakościowym. Wysoka jakość wykonania oparta jest na długoletnim doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym parku maszynowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm z Polski, jak i z  Europy.

Dotychczas głównymi naszymi kontrahentami były firmy z Polski i Niemiec. Wykonujemy szeroką gamę produktów o różnorodnej specyfikacji oraz do różnorodnych branż. SKRAW-METAL posiada certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO9001:2015-10 gwarantując wysoką jakość wykonania.

Nowoczesny park maszynowy oraz stosowane technologie wytwarzania, a także atestowane i sprawdzone materiały pozwalają utrzymywać najwyższy poziom jakości obróbki metali w oferowanych przez nas wyrobach. Potwierdzeniem naszych wysiłków w zakresie doskonalenia jakości jest otrzymany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001. Jego uzyskanie świadczy o tym, że wdrożony przez nas system zarządzania jakością zapewnia ciągłe podnoszenie poziomu kwalifikacji naszych pracowników i uzyskiwanie coraz lepszych efektów pracy naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy.

W naszej ofercie

PIŁY

SZLIFIERKI

WIERTARKI

TOKARKI

FREZARKI

SUWNICE

pl_PLPolish