Firma SKRAW-METAL jest na rynku od 2010 roku.  Specjalnością firmy jest wykonywanie usług w zakresie obróbki precyzyjnej CNC. Głównym celem firmy jest wykonywanie elementów o wysokim standardzie jakościowym. Wysoka jakość wykonania oparta jest na długoletnim doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym parku maszynowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm z Polski, jak i z  Europy.

So far, our main contractors have been companies from Poland and Germany. We manufacture a wide range of products with diverse specifications and for various industries. SKRAW-METAL has a quality management system compliant with the requirements of PN-EN ISO9001:2015-10, which guarantees high-quality workmanship.

Nowoczesny park maszynowy oraz stosowane technologie wytwarzania, a także atestowane i sprawdzone materiały pozwalają utrzymywać najwyższy poziom jakości obróbki metali w oferowanych przez nas wyrobach. Potwierdzeniem naszych wysiłków w zakresie doskonalenia jakości jest otrzymany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001. Jego uzyskanie świadczy o tym, że wdrożony przez nas system zarządzania jakością zapewnia ciągłe podnoszenie poziomu kwalifikacji naszych pracowników i uzyskiwanie coraz lepszych efektów pracy naszego przedsiębiorstwa.

We invite you to cooperation.

In our offer

Saws

Grinders

Boring machines

Lathes

Milling machines

Gantry cranes

en_GBEnglish